Kontakt telefoniczny
22 100 14 63

Wydawnictwo

Wydawnictwo, działające przy Instytucie Organizacji i Zarządzania w Przemyśle „ORGMASZ” cieszy się wieloletnią tradycją. Do tej pory wydało wiele publikacji książkowych z dziedziny organizacji, zarządzania, restrukturyzacji oraz przedsiębiorczości.

W 1992 roku  nakładem Wydawnictwa „ORGMASZ” ukazał się pierwszy numer ogólnopolskiego miesięcznika „Ekonomika i Organizacja Przedsiębiorstwa”, który ukazuje się po dziś dzień.

Dnia 23 grudnia 2015 r., decyzją Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego „Ekonomika…” znalazła się w wykazie czasopism naukowych z liczbą punktów 12 za publikację w niej artykułu. Z treścią pełnego komunikatu można zapoznać się tutaj: http://www.nauka.gov.pl/komunikaty/komunikat-w-sprawie-wykazu-czasopism-naukowych-wraz-z-liczba-punktow-przyznawanych-za-publikacje-w-tych-czasopismach.html (wykaz B, str. 10, poz. 481).

Misją wydawniczą naszej placówki jest upowszechnianie bogatego dorobku naukowego Instytutu oraz popularyzacja wiedzy z zakresu szeroko pojętej dziedziny organizacji i zarządzania.