Innowacje i technologie

badanie rynku grafa

 

Tworzysz nowe technologie i innowacyjne produkty?

Sprawdź jak odpowie na nie rynek.

Instytut Organizacji i Zarządzania w Przemyśle "Orgmasz" i SEENDICO Doradcy sp.j. oferuje Państwu  możliwość wykonania pilotażowej, bezpłatnej konsultacji dotyczącej analizy rynku na potrzeby świadczonej przez Państwa firmę działalności. W ramach współpracy z renomowaną firmą konsultingową przygotujemy dla Państwa wstępną analizę rynku ze szczegółowym  określeniem kierunków jej rozbudowania i pogłębionego badania. Zidentyfikowanie krytycznych obszarów w otoczeniu rynkowym Państwa firmy może być kluczowe dla jej dalszego funkcjonowania i wzrostu.

Badanie rynku dla innowacyjnych produktów czy nowo tworzonych technologii należy przeprowadzać już w najwcześniejszych fazach realizacji projektów badawczo-rozwojowych. Odpowiednio wczesne zbadanie możliwych zastosowań nowych produktów i technologii, sposobów ich sprzedaży, potencjalnych klientów i ich oczekiwań pozwala na:

  • zmniejszenie ryzyka ponoszenia zbyt wysokich nakładów na projekty o niskim potencjale komercjalizacji,
  • zwiększenie potencjału komercjalizacji ostatecznie opracowanych rozwiązań,
  • zweryfikowanie czy wprowadzenie na rynek nowych produktów lub komercjalizacja technologii nie wymaga opracowania dodatkowej oferty - np. w postaci komplementarnych usług oferowanych klientom końcowym.

 

SEENDICO to firma badawczo-konsultingowa specjalizująca się wykonywaniu badań rynków i konkurencji – w tym rynków dla innowacyjnych produktów i nowo tworzonych technologii. Dysponujemy zespołem analityków i badaczy – w tym samodzielnych pracowników naukowych renomowanych uczelni wyższych – ze znaczącym dorobkiem naukowym w zakresie nauk ekonomicznych i badań rynkowych. Działalność na rzecz podmiotów komercyjnych od lat łączymy z działalnością badawczą. Jesteśmy w stanie kompletować zespoły wnoszące istotną wartość dodaną do projektów z pogranicza działalności naukowo-badawczej i rynkowej.

Zaufali nam: Instytut Ciężkiej Syntezy Organicznej "Blachownia", Lubelski Park Naukowo-Technologiczny, Elproma Elektronika Sp. z o.o., Business Software Alliance, Biuro Planowania Przestrzennego Województwa Łódzkiego, Operator sieci Play – P4 Sp. z o.o., Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej, Ministerstwo Gospodarki, Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, Kancelaria Prezydenta RP, Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, CWS boco, ComPress S.A. i wielu innych.

 

kontakt: 

tel.   (22) 624-92-65

Fax: (22) 620-43-60

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.